Підприємства-боржники Херсонщини мають 148 мільйонів гривень нерухомого майна


29 / 04 / 2017

Тільки протягом березня п.р. згідно інформації, яка міститься в Державному реєстрі прав на нерухоме майно, спеціалісти відділу погашення боргу ГУ ДФС у Херсонській області описали для погашення податкового боргу у херсонських підприємств - боржників майна на загальну суму 148,5 млн. гривень.

Підсумки роботи підрозділу стали більш ефективними завдяки можливості з 01.01.17 використовувати та проводити особисто детальний аналіз інформації з Державного реєстру прав на нерухоме майно та дізнаватися про майно, яке зареєстроване на правах власності у платників-боржників перед бюджетом. За результатами проведеної роботи складено 156 нових актів опису об'єктів нерухомого майна на суму 111,8 млн. грн., здійснюються заходи по їх реєстрації.
Варто нагадати: Стаття 124 ПКУ. Відчуження майна, яке перебуває у податковій заставі, без згоди органу державної податкової служби.

124.1. Відчуження платником податків майна, яке перебуває у податковій заставі, без попередньої згоди органу державної податкової служби, якщо отримання такої згоди є обов'язковим згідно з цим Кодексом, тягне за собою накладення штрафу в розмірі вартості відчуженого майна.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости