Підозрюваний у стрілянині під нічним клубом у Херсоні своєї вини не визнає

Підозрюваний у стрілянині під нічним клубом у Херсоні своєї вини не визнає
18 августа 2020 года.

Як раніше повідомляв «Новий день», мажор, якого підозрюють у резонансній стрілянині біля нічного клубу на вул. Перекопській, вже в Херсоні.

У поліції стверджують, що провели масштабну роботу і знайшли фігуранта. А от за інформацією з неофіційних джерел - підозрюваного ніхто не затримував. До слідчого він з'явився сам, повернувшись із закордонної подорожі. Як з'ясувалося, наступного ж дня після стрілянини, в якій він тяжко травмував 22-річного жителя Білозерки, фігурант спокійно вилетів до Туреччини з Одеського аеропорту. І доки медики рятували ногу потерпілому, чия мати змарніла від сліз, його кривдник зі своїми родичами відпочивав собі в Анталії. На цей момент молодик статусу підозрюваного ще не мав, а в розшук його оголосили майже через тиждень після вчинення злочину. Випадковість?... Нагадаємо, 24-річний підозрюваний - дипломований юрист, працює в одній із херсонських фірм юрист-консультом. Крім того, він доводиться племінником місцевому бізнесмену, який має відношення до кримінальних кіл.

Вчора у Херсонському міському суді обирали запобіжний захід підозрюваному. 24-річному херсонцю інкримінують вчинення злочину за ч.4 ст. 296 ККУ «Хуліганство». Прокурор вимагав застосувати відносно фігуранта тримання під вартою. Оскільки він, тяжко травмувавши людину, замість того, щоб чекати виклику до поліції, залишив Україну. Також під час засідання стало відомо, що стріляв молодик не з автівки свого друга. Іномарка, а саме «Лексус», належить матері підозрюваного, на цьому авто він і катався тієї ночі. Мисливська зброя, з якої здійснено постріл у потерпілого, зареєстрована на батька підозрюваного. У поліції повідомили, що її вилучили під час недавнього обшуку в квартирі, де разом з батьками мешкає молодик. Свою причетність до злочину підозрюваний не визнав. Пояснення надавати відмовився:

«Мені нічого сказати.

-А Ви були в тій компанії, за тих обставин?, - запитала суддя.

-Ні, у цей час я знаходився у клубі, разом зі знайомими», - відповів підозрюваний.

У цей час у залі заплакала мати потерпілого Світлана Петрина. Підозрюваний тільки похапцем озирнувся, в його очах був переляк. Вже після засідання на емоційне запитання згорьованої матері «За що?» він відповів - «Я не знайомий з Вашим сином, ніколи його не бачив і не знаю, хто в нього стріляв»...

Клопотання прокурора про необхідність тримання підозрюваного на час слідства у СІЗО суддя Галина Радченко не задовольнила. Зачитала ухвалу про домашній арешт, і то нічний, з 21.00 до 07.00, і без електронного браслета. Решту доби підозрюваний може вільно пересуватися містом, при цьому йому заборонено спілкуватися зі свідками у справі. Цікаво, що низка очевидців стрілянини вже змінили свідчення на кардинально протилежні, або ж відмовилися їх давати взагалі. Мати потерпілого пов'язує це з тиском з боку сторони підозрюваного. Але суд чомусь до уваги дану інформацію не взяв. Запобіжний захід діє до 6 жовтня. До цього часу два закордонні паспорти підозрюваного мають зберігатися у слідчого - наголосила суддя.

У Херсонській місцевій прокуратурі ухвалою суду не задоволені і збираються її оскаржувати. В апеляції вимагатимуть для стрільця більш суворого запобіжного заходу. Потерпілий, 22-річний Олександр з Білозерки, залишається у шпиталі в Одесі. Рана після операції ніяк не загоїться, тому лікарі виписувати пацієнта не ризикують. В його нозі, роздробленій пострілом, ще залишається одна металева кулька, яка застрягла у кістці.

Марина Савченко, Новий день

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости