Підведено підсумки півфінальних змагань ІІ етапу чемпіонату Херсонської області з футзалу


18 января 2016 года.

16 - 17 січня в містах Берислав, Каховка, Скадовськ і Херсон відбулися  півфінальні змагання ІІ етапу чемпіонату Херсонської області з футзалу сезону 2015/2016 років серед команд юнаків 2000/2001 років народження.

Несприятливі погодні умови не завадили 15 командам з 13 позашкільних навчальних закладів спортивного профілю взяти участь у змаганні у чотирьох півфінальних групах, хоча мало взяти участь 16 команд.

Не з’явилася на змагання з невідомих причин, без будь-яких повідомлень і пояснень, команда «Торпеда» Іванівського району (Іванівська ДЮСШ). Бюро Ліги вимушене буде дискваліфікувати Заклад на тривалий термін, тому що річна дискваліфікація у них уже була. Команда «Спартак» м. Нова Каховка (ДЮСШ м. Нова Каховка ХОО ФСТ «Спартак», не маючи можливості виїхати на змагання, заздалегідь попередила Бюро Ліги і оперативно була замінена командою «Іскра» з Білозерського району. У півфінальній групі «Захід - Херсон» відбулися повноцінні змагання.

Знову з найкращого боку проявили себе та порадували учасників і глядачів співробітники Головного управління поліції в Херсонській області. Змагання у півфінальній групі «Захід - Херсон» були відкриті під виконання Гімну України духовим оркестром та вокальною групою ГУ.

Учасників привітали О.Погорілий виконуючий обов’язки начальника відділу Головного управління Національної поліції та Анатолій Жосан, майстер спорту СРСР з футболу, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заступник голови обласної федерації футболу. На підставі технічних результатів півфінальних змагань ІІ етапу чемпіонату області з футзалу сезону 2014/2015 років серед команд юнаків 2000/2001 рр.н. 

ХОДЮФЛ (додаються) право участі у фінальних змаганнях ІІІ етапу здобули команди (з набраними очками): 

- «Берислав» Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва (3), 

- «Зміна - Аматор» спільна команда ДЮСШ Новотроїцького району та  районного ФСК «Аматор» (0),

- «Енергія» ДЮСШ Новокаховської міської ради (3),

- «Кристал - 2001» Херсонська СДЮСШОР з футболу «Кристал» (3), 

- «Олешшя» ДЮСШ Цюрупинської районної ради (3);

- «Освіта - 1» КДЮСШ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації (0 очок),

- «Кристал - 1» Херсонська СДЮСШОР з футболу «Кристал» (3),

-  «Високе поле» Високопільська районна ДЮСШ (0). 

Фінальні змагання ІІІ етапу чемпіонату області серед команд юнаків 2000/2001 років народження відбудуться 12 (п’ятниця) – 13 (субота) лютого 2016 року в м. Берислав.

Змагання відбулися за організаційної і фінансової підтримки управління молоді  та спорту облдержадміністрації (начальник управління Юрій Семченко), Головного управління поліції у Херсонській області (начальник ГУ полковник поліції Артур Мєріков), обласної федерації футболу (голова федерації В’ячеслав Богун),  Бериславської районної КДЮСШ ім. Сергеєва (директор Юрій Сорочинський), ДЮСШ Каховської міської ради (директор Віктор Чухрай), Скадовської районної КДЮСШ  (директор Віктор Кравець), СДЮСШОР з футболу «Кристал» (директор Анатолій Жосан). Окремі слова вдячності Бюро Ліги висловлює директору ДЮСШ Каховської  міської ради Віктору Чухраю за те, що він надав безоплатно спортивний зал для проведення змагання не дивлячись на те, його команда не вийшла до ІІ етапу.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости