На ПФ "ВЕЛ" накладено штраф за порушення законодавства про захист економічної конкуренції


30 марта 2016 года.

Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України 29 березня 2016 року прийнято рішення відносно Приватної фірми «ВЕЛ».

У зв'язку з розглядом звернення Управління захисту економіки в Херсонській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час проведення у лютому 2015 року Херсонським вищим училищем фізичної культури закупівлі за бюджетні кошти палива рідинного та газу; оливи мастильної (бензин) Відділенням було направлено на адресу ПФ «ВЕЛ» вимогу про надання відповідної інформації.

Проте, ПФ «ВЕЛ» відмовило надати цю інформацію та копії запитуваних у вимозі Відділення документів, чим створило перешкоди у розгляді звернення та досліджені процедури закупівлі.

Рішенням адміністративної колегії Відділення визнано, що дії ПФ «ВЕЛ» у вигляді неподання інформації на вимогу у встановлений головою Відділення строк є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції. За вказане порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ПФ «ВЕЛ» накладено штраф у розмірі 34 000 грн.

Про це повідомляє прес-служба антимонопольного комітету.

Теги: АМКУ
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости