Петиція про комфортне перевезення пасажирів міським транспортом набрала понад 400 підписів


26 / 01 / 2017

На сайті електронних петицій продовжується збір підписів під пропозицією покращити умови перевезення пасажирів у громадському транспорті Херсона. Протягом 9 днів петиція зібрала уже понад 400 підписів при мінімальній кількості у 250.

Автор петиції Владислав Гладкий пропонує включити низку пунктів до проекту рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради щодо підняття оплати за проїзд до 5 гривень у машрутних таксі та до 2,5 гривень у тролейбусах.

Зокрема, йдеться про наявність умов для проїзду пасажирів маломобільної категорії та з особливими потребами; наявність у транспортних засобах систем провітрювання та кондиціонування салону у літню пору року; дотримання перевізниками інтервалів руху громадського транспорту та кількості транспортних засобів на маршруті до 23-00 або цілодобово, якщо це передбачено заключеними угодами; розірвання угод із перевізником в разі недотримання умов комфортного перевезення пасажирів за наявності протягом року п'яти чи більше скарг від пасажирів до Управління, що були розглянуті на користь пасажирів та інші пункти.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости