Петиція про «День захисту лавок від Олени Мазур» зібрала 250 підписів


12 января 2017 года.

Петиція про «День захисту лавок від Олени Мазур» зібрала 250 підписів.

"16 січня 2017 року виповнюється рівно рік як херсонські правоохоронці виявили у дворі депутата та чиновника міськради Олени Мазур садові лавки, які вона вкрала з Гідропарку. Ми вважаємо, що такий важливий елемент благоустрою як садова лавочка має право на захист у Херсоні. Тому, пропонуємо зробити цей день пам'ятною датою з проведенням загальноміського суботника по ремонту та інвентаризації лавочок. Після збору необхідної кількості підписів, прошу провести позачергову сесію Херсонської міської ради, щодо розгляду цього нагального для громади питання", - пишуть ініціатори петиції.

Згідно з Законом України "Про звернення громадян", після збору необхідної кількості підписів петицію обов'язково має розглянути відповідний орган влади.

"Чому я створив цю петицію? Це протест. Протест проти популістів, які будучи депутатами, вирішили погратися в петиції. Олена Мазур зібрала 266 підписів за місяць, я зібрав 250 голосів за тиждень. Так, питання, порушене мною здається смішним, але як ще боротися з дурістю? Гумором, звичайно. Приходьте на сесію, буде весело", - коментує автор петиції журналіст Сергій Нікітенко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости