Петиція про «День захисту лавок від Олени Мазур» зібрала 250 підписів


12 / 01 / 2017

Петиція про «День захисту лавок від Олени Мазур» зібрала 250 підписів.

"16 січня 2017 року виповнюється рівно рік як херсонські правоохоронці виявили у дворі депутата та чиновника міськради Олени Мазур садові лавки, які вона вкрала з Гідропарку. Ми вважаємо, що такий важливий елемент благоустрою як садова лавочка має право на захист у Херсоні. Тому, пропонуємо зробити цей день пам'ятною датою з проведенням загальноміського суботника по ремонту та інвентаризації лавочок. Після збору необхідної кількості підписів, прошу провести позачергову сесію Херсонської міської ради, щодо розгляду цього нагального для громади питання", - пишуть ініціатори петиції.

Згідно з Законом України "Про звернення громадян", після збору необхідної кількості підписів петицію обов'язково має розглянути відповідний орган влади.

"Чому я створив цю петицію? Це протест. Протест проти популістів, які будучи депутатами, вирішили погратися в петиції. Олена Мазур зібрала 266 підписів за місяць, я зібрав 250 голосів за тиждень. Так, питання, порушене мною здається смішним, але як ще боротися з дурістю? Гумором, звичайно. Приходьте на сесію, буде весело", - коментує автор петиції журналіст Сергій Нікітенко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости