Перші результати проекту «Таємний клієнт» сервісних центрів МВС


13 июня 2019 года.

У сервісних центрах МВС в Херсонській області діє проект «Таємний клієнт», мета якого - отримати відгуки клієнтів для покращання якості надання послуг. 

Після обслуговування в сервісному центрі МВС будь-яка людина за бажанням може зайти на сайт Головного сервісного центру МВС, заповнити та надіслати електронну анкету-відгук.

У рамках проекту можна перевірити якість надання наступних послуг: реєстрація та перереєстрація авто, отримання посвідчення водія або його обмін, отримання довідки про несудимість, замовлення індивідуальних номерних знаків тощо. Крім того, можна зазначити інформацію щодо зручності навігації, дотримання інклюзивних умов, організації роботи сервісного центру МВС та інше.

Проект діє на постійній основі. Усі відгуки та зауваження опрацьовуються в режимі реального часу та враховуються в подальшій роботі.

Як свідчать звітні дані, серед мешканців Херсонщини охочих взяти участь в проекті виявилося не дуже багато. Тож чекаємо ваших об'єктивних оцінок нашої роботи, щоб покращити сервіс МВС.

11

 

12

 

13

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости