Перші 16 ОТГ на Херсонщині отримали землю у комунальну власність


7 июня 2018 года.

Перші 16 об'єднаних територіальних громад у дев'яти районах на Херсонщині отримали у комунальну власність землі сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Загальна площа переданих 1909 земельних ділянок склала 43 013 га.

Підписані та скріплені печатками акти прийому-передачі головам громад вручив начальник Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Ігор Шапран. Він, зокрема, зазначив, що передача прав розпорядження сільськогосподарськими землями на місця дасть можливість ОТГ наповнювати місцеві бюджети, щоб створювати відповідні умови для розвитку громад.

Документи про передачу земель підписали голови Білозерської, Станіславської, Музиківської ОТГ Білозерського району, Борозенської ОТГ Великоолександрівського району, Високопільської ОТГ Високопільського району, Чулаківської, Долматівської, Гладківської ОТГ Голопристанського району, Горностаївської та Костянтинівської ОТГ Горностаївського району, Роздольненської, Зеленопідської та Тавричанської ОТГ Каховського району, Мирненської ОТГ Каланчацького району, Великокопанівської ОТГ Олешківського району, Асканія-Нова ОТГ Чаплинського району.

На Херсонщині на початок року було створено 26 об'єднаних територіальних громад, які свого часу підписали меморандуми про передачу земель за межами населених пунктів. Решта ОТГ отримають землі у комунальну власність до кінця року.

Теги: отг, земля
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости