Переможцями четвертого Всеукраїнського сімейного квест-фестивалю «Щасливі разом» стали мешканці півдня України

Переможцями четвертого Всеукраїнського сімейного квест-фестивалю «Щасливі разом» стали мешканці півдня України
9 августа 2021 года.

Переможцями четвертого Всеукраїнського сімейного квест-фестивалю «Щасливі разом» стали мешканці півдня України. У спортивному конкурсі перемогла родина Волощук з Одеси, у кулінарному конкурсі - родина Маракуліних-Саханевич зі Скадовська, у творчому конкурсі - родина Хоменко-Ханікових з Херсона. Диплом у номінації «Найдосвідченіша родина» отримала сім'я Ісакових з Миколаєва. 

Гран прі фестивалю та путівку на Чорне море від CAMP GAGARINA Херсонської обласної організації Профспілки працівників державних установ України отримала родина Павлових з Миколаєва.

Всього у заході взяли участь 23 сім'ї з Києва, Миколаєва, Одеси, Кривого Рогу, Херсона та Херсонської області. Всі учасники отримали дипломи і подарунки.

Фестиваль проведено в Херсоні з 6 по 8 серпня громадською організацією «Сонячні діти Херсонщини» для сімей, в яких виховуються діти з синдромом Дауна, в рамках програми «Активні громадяни» за підтримки Британської ради в Україні, Херсонської міської ради, управління молоді та спорту Херсонської міської ради, Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Херсонського державного університету, приватних підприємців.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости