Переможці земельних торгів за 9 місяців 2018 року сплатили до місцевих бюджетів Херсонщини понад 4 млн грн орендної плати


4 октября 2018 года.

Упродовж ІІІ кварталу нинішнього року з торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, було продано права оренди на 26 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у Білозерському (3), Бериславському (1), Великолепетиському (1), Великоолександрівському (2), Верхньорогачицькому (2), Генічеському (8), Горностаївському (1), Каховському (4) і Скадовському (4) районах Херсонщини.

Загальна площа переданої в оренду землі склала майже 822 гектари. Розмір орендної плати в середньому зріс до 15,8% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло понад 1,7 млн грн орендної плати лише за перший рік користування землею.

В цілому ж від початку року аграрії придбали на Херсонщині з торгів права оренди на 68 земельних ділянок загальною площею понад 3,3 тис. га і сплатили за них до місцевих бюджетів більш ніж 4 млн грн, що майже на 1,7 млн грн перевищує стартовий розмір річної орендної плати.

Теги: земля
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости