Переможці Шкільного громадського бюджету отримали подарунки


20 января

19 січня проведено онлайн зустріч «Відзначення переможців конкурсу Шкільний громадський бюджет " зі 114 педагогами відповідальними за впровадження та авторами проєктів, які стали переможцями.

53 автори-переможці та 7 педагогів отримали дипломи за перемогу в конкурсі проєктів та подарунки від партнерів. Подарунки надіслані партнерами переможцям в рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та впроваджується за методики Ради Європи «Інструментарій: шкільний громадський бюджет» в межах проекту «Зміцнення громадянської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» та ГО «Форум розвитку громадянського суспільства».

Начальниця управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко привітала учасників з перемогою, зазначивши, що для реалізації зазначених проєктів у бюджеті Херсона передбачено 28301,88 грн.

Дякуємо колективам закладів освіти за втілення в життя Міської цільової програми «Шкільний громадський бюджет Херсонської міської територіальної громади» на 2021 - 2026 роки», затвердженої рішенням сесії від 03.09.2021 року № 461.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости