МОСТ продовжує фото-прогулянки вулицями Херсона.
Тимчасово окуповане Лівобережжя Дніпра видно прямо з вулиці. Через це велика кількість будинків, магазинів, закладів – розбиті, розбомблені, зі зруйнованими дахами та стінами, з пустотою замість вікон чи OSB-плитами замість них.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/gridart_20230901_000345896-1024x683.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/gridart_20230901_000226700-1024x682.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/gridart_20230901_000243283-1024x683.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/gridart_20230831_235301473-1024x683.jpg)
Вулиця стає пустинною раніше, ніж багато інших. Обстріл може трапитися будь-якої хвилини, окупанти б’ють без розбору та навмання, “прилетіти” може будь-коли будь-куди.
Деякі заклади працюють, проте здебільшого “по дзвінку” – кріпляться записки з контактами.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/gridart_20230831_235250872-1024x683.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/gridart_20230831_235339759-1024x683.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/gridart_20230831_235134352-1024x683.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/gridart_20230901_000421201-1024x683.jpg)
Проте є заклади, які все ж працюють.
“Ми просто хочемо бути ближче до людей – не всі можуть підти чи поїхати кудись за покупками,” – розповідає продавець чи не єдиного магазину на всю Перекопську, що працює надвечір. Вікна забиті, асортимент товару – найнеобхідніше, розрахунок готівкою, але можна і на карту – знайти банкомат теж не так просто.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/gridart_20230901_000308789-1024x683.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/gridart_20230901_000035595-1024x683.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/gridart_20230901_000103447-1024x683.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/09/gridart_20230901_000206197-1024x683.jpg)
Вулиця біля Дніпра, колись жвава, гарна, де працювали цілодобово заклади торгівлі та розваг.
Зараз – заросла травою, бо косити небезпечно, місцеві мешканці ховаються по дворам.
Росіяни перетворили цілу вулицю на пустинну локацію з фільму жахів.