Павло Павліш вимагає від правоохоронців знайти і покарати всіх причетних до підпалів автомобілей у Херсоні

Павло Павліш вимагає від правоохоронців знайти і покарати всіх причетних до підпалів автомобілей у Херсоні
4 ноября 2021 года.

Нардеп Павло Павліш вимагає від правоохоронців знайти і покарати замовників, організаторів та виконавців злочинів, пов'язаних із підпалами автомобілей у Херсоні.

Про це він написав на власній сторінці у Фейсбук.

Таким чином нардеп відреагував на черговий замовний підпал автомобіля, що стався вчора у Херсоні.

«Підпал може бути пов'язаний з професійною діяльністю і направлений не тільки спричинити шкоду особі а і залякати адвоката Євгена Гіліна , та забезпечити неефективне виконання ним своїх обов'язків, примусити адвоката порушити закон та присягу адвоката! Впевнений, що таким злочинним шляхом замовникам не вдасться досягти мети», - заявив нардеп.

Нагадаємо, що підпал стався вчора ввечері у центрі Херсона.

пожар

За слова Павліша, підпали носять системний характер.

«Влітку 2019 року, під час виборів, невідомі у центрі міста підпалили автомобіль моєї довіреної особи, колеги адвокатки Євгенії Бєлої. До цього часу поліція не знайшла ані виконавців, ані організаторів, ані замовників злочину. Після цього ми фіксували численні випадки, коли злочинці аби залякати, вдавалися до підпалу автомобілів.», - написав він у Фейсбук.

Він також додав, що буде боротися за встановлення законності.

«Дійшло до того, що відбулася спроба підпалити машину одному з керівників поліції Херсона. Щоправда, тоді виконавців затримали Всім іншим громадянам так не пощастило. Їх майно втрачено. А найгірше, що і вони, і інші херсонці втрачають віру у справедливість і законність. Два роки тому ми йшли на вибори, обіцяючи херсонцям безпеку і розвиток. І я переконаний, що всі разом ми доб'ємося, щоб в Україні працював Закон, а злочинці сиділи», - заявив нардеп.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости