Павло Павліш розповів, як бачить роботу міської влади Херсона

Павло Павліш розповів, як бачить роботу міської влади Херсона
15 февраля 2021 года.

Народний депутат від Слуги народу Павло Павліш розповів про своє бачення роботи міської влади та депутатів.

«Не потрібно озиратись на політичних пенсіонерів. Коли на місцевих виборах 2020 року люди обирали абсолютно нових депутатів, нового міського голову, вони очікували змін. І слід перестати боятись зробити помилку, потрібно діяти», - відзначає Павло.

На його думку, першочергове, що потрібно зробити - затвердити нову структуру виконавчих органів та налагодити їх роботу.

«Вже пройшло доволі багато часу, проте у міського голови є всього два заступники. Я розумію водночас, що підбір професійних кадрів - завдання складне, але протягом півроку його потрібно завершити. Сподіваюсь, запропоновану командою мера структуру затвердять на найближчій сесії», - зауважує Павло Павліш.

На думку народного депутата, справжні професіонали у Херсоні є, і необхідно докласти максимум зусиль, щоб залучити їх в команду та почати міняти Херсон і виконувати передвиборчі обіцянки.

«Нові люди внесуть нову енергію. Не потрібно боятись призначати їх на посади. Є можливість випробувального терміну, договорів. Я дуже сподіваюсь, що міська влада та депутатський корпус працюватимуть злагоджено, а я і мої колеги-народні депутати їм в цьому всіляко допомагатимемо», - підсумував Павло Павліш.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости