Павло Павліш контролює питання відновлення реабілітаційного центру у Херсоні

Павло Павліш контролює питання відновлення реабілітаційного центру у Херсоні
16 марта

Реабілітаційний центр «Надія», що знаходиться у мікрорайоні Таврійський, слід перенести до іншої, більш зручної, будівлі. Цим питанням займається народний депутат від Слуги народу Павло Павліш.

Під час відвідин «Надії» нардеп відзначив, що будівля центру знаходиться не в найкращому стані.

«Разом з колегами я відвідав «Надію» минулого тижня. Ми передали матеріальну допомогу. І планували зробити там ремонт, проте оглянувши будівлю зрозуміли, що притулок слід переносити. Справа в тому, що він не придатний для людей з інвалідністю і людей похилого віку. Люди знаходяться на 2 поверсі, а вбиральні знаходяться на першому. Без сторонньої допомоги неможливо спуститись вниз», - відзначає Павло Павліш.

Народний депутат зазначив, що вже провів переговори із міським головою та депутатами та переконав їх в тому, що для «Надії» потрібно знайти більш придатну будівлю.

«Сподіваюсь, це буде зроблено найближчим часом. Надамо центру реабілітації комунальну будівлю, зробимо там ремонт, щоб люди, які не мають домівки, могли комфортно переночувати, пожити та отримати необхідну допомогу, особливо у холодну пору року», - говорить Павло.

Наразі у Центрі реінтеграції бездомних людей «Надія» перебуває близько 20 осіб. Тут люди без постійного місця проживання можуть отримати ночівлю, їжу, юридичні послуги з відновлення документів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости