ПАТ «Кам'янський» засмічує та забруднює землі Херсонщини


7 декабря 2016 года.

В ході проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Публічним акціонерним товариством «Кам'янський» державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області виявлено розливи води від миття автотранспорту та розміщення абразивного матеріалу в несанкціонованих місцях на земельних ділянках, які використовує підприємство.

Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Держекоінспекції відібрано проби ґрунту на вказаних земельних ділянках. Відповідно до протоколів вимірювання показників складу та властивостей ґрунтів у відібраних зразках вміст забруднюючих речовин перевищує гранично допустимі норми та фонові концентрації.

Результати лабораторних досліджень підтвердили забруднення земельних ділянок загальною площею 114,47 кв.м. внаслідок господарської діяльності ПАТ «Кам'янський».

Посадових осіб суб'єкта господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності, надано припис на усунення виявлених порушень.

Державним інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області розраховано збитки, заподіяні державі внаслідок забруднення та засмічення земельних ділянок.

Кінцевим бенефіціарним власником ПАТ є Галина Денисенко.

Теги: Кам
Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости