Організація Freedom House закликала ВРУ продовжити мандат ТСК


27 февраля 2019 года.

Організація Freedom House закликала Верховну Раду України продовжити мандат Тимчасової слідчої комісії для розслідування безкарності за насильство проти громадських активістів в країні. 

«Ми закликаємо Верховну Раду продовжити мандат Тимчасової слідчої комісії, щоб визначити мотиви, які стоять за постійними проявами насильства проти громадських активістів та дати оцінку реакції правоохоронних органів країни. До цих пір правоохоронні органи не змогли забезпечити правосуддя для постраждалих», - сказав Марк Берендт, директор програм Євразії Freedom House.

За словами останнього, створення комісії було важливим кроком на шляху до припинення безкарності, якою користуються правопорушники, винні у тривожному зростанні насильства, яке ми спостерігали у 2018 році.

"Незважаючи на те, що робота Комісії принесла вагомі результати і значною мірою посприяла активнішому розслідуванню нападів правоохоронними органами, вона не змогла повністю виконати свою місію у тримісячний строк", - зауважив Марк Берендт.

Оригінал заяви (англійською) - тут.

Нагадаємо, що робота ТСК щодо нападу на Катерину Гандзюк та інших активістів, офіційно закінчила свою роботу ще 6 лютого. Депутати, які працювали в комісії та громадськість наполягають на тому, що робота комісії має бути продовжена.

Довідка. Freedom House - міжнародна правозахисна неурядова організація фінансована урядом США, що займається підтримкою та дослідженням стану демократії, політичних свобод і дотримання основних прав людини.

zayava

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости