ОПОРА шукає спостерігачів для контролю за ЗНО на Херсонщині

ОПОРА шукає спостерігачів для контролю за ЗНО на Херсонщині
18 апреля 2016 года.

5 травня в Україні стартує зовнішнє незалежне оцінювання для абітурієнтів та випускників шкіл, яке щороку проводить Український центр оцінювання якості освіти.

Під час ЗНО Громадянська мережа ОПОРА здійснюватиме незалежний громадський контроль за процедурами ЗНО в Херсоні та Херсонській області. Разом з моніторингом проводитимемся соціологічне опитування серед учасників, з метою визначити, як абітурієнти готуються до здачі ЗНО та ДПА.

Щоб стати спостерігачем необхідно заповнити гугл-форму до 25 квітня за посиланням та пройти одноденне навчання. Спостерігачі обираються на конкурсній основі, після 25 квітня з кандидатами зв'яжеться координатор ОПОРИ в Херсонській області, відповідальний за громадський контроль якості освіти.

Спостереження проводитиметься 5, 11, 13 травня та 13, 14, 16, 21 червня. Соціологічне опитування проводитиметься 5 травня. Спостерігач, який був задіяний в одну з цих дат, може бути спостерігачем повторно.

Координатор в Херсонській області за громадським контролем якості освіти - Супрун Анастасія, +38 (066) 280-87-25, oporakherson2015@gmail.com.

Теги: ЗНО
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости