Онлайн-курс із медіаграмотності: як захиститися від дезінформації за чашкою кави

Онлайн-курс із медіаграмотності: як захиститися від дезінформації за чашкою кави
25 ноября 2020 года.

Обсяги інформації, з якою маємо справу щодня, постійно збільшуються, а годин в добі не додається. Як зрозуміти, який контент корисний, а який краще ігнорувати, щоб не "підхопити" вірус дезінформації і не заразити ним інших? Зробити собі «щеплення» від маніпуляцій та пропаганди на безкоштовному онлайн-курсі Very Verified https://verified.ed-era.com/, розробленого організацією IREX та студією онлайн-освіти EdEra.

«Так само, як звичка пити ранкову каву, навички здорового споживання медіаконтенту та обміну інформацією повинні стати частиною нашого щоденного способу життя», - стверджують розробники курсу. Вони пропонують замість гортання за кавою новин у соцмережах присвятити цей час вивченню корисного контенту.

За чашкою еспресо (2-3 хвилини) можна почитати коротку інформацію, п'ючи капучино (10 хвилин) - подивитися навчальні відео або виконати вправу, під каву з круасаном (30 хвилин) - "проковтнути" великі статті та інтерв'ю, а на десерт - пройти тест. Усі ці прості та короткі активності допоможуть зорієнтуватися в лавині інформації, розпізнавати маніпуляції, дезінформацію та пропаганду, розвинути стійкість до впливів

Курс складається з 5-ти модулів. У першому модулі ви познайомитеся з принципами функціонування сучасних медіа, типами контенту, потренуєтесь відрізняти факти і судження. Другий модуль розповідає про власників медіа, редакційну політику та журналістські стандарти. Як працюють алгоритми соціальних мереж і що таке інформаційна бульбашка, зрозумієте на третьому модулі. Четвертий модуль присвячений маніпуляціям та дезінформації.

П'ятий - призначений для закріплення знань і підсумків під час фінального тесту. Набравши достатню кількість балів, ви отримаєте персональний сертифікат від розробників курсу.

Very Verified можна проходити однією з трьох мов: українською, англійською або російською. До речі, в англійській версії є корисний бонус - чат-бот, який допоможе вивчити нові іноземні слова. Усього на проходження курсу потрібно до 9 годин.

До речі, аналітики Всесвітнього економічного форуму в Давосі чотири роки тому прогнозували, що у 2020 році для успішної кар'єри другою за важливістю навичкою буде критичне мислення. За цей рік ми переконалися, що воно є номером один для усіх сфер життя. Тренуйте критичне мислення на курсі Very Verified, напрацьовуючи стійкість до впливів. За своєю щоденною кавою.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости