Олешки презентували програму розвитку району на 2017 рік


19 января 2017 года.

Протягом тижня в облдержадміністрації розглядаються проекти презентацій програм економічного, соціального та культурного розвитку районів і міст обласного значення Херсонщини на 2017 рік.

18 січня очільник області Андрій Гордєєв разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів ОДА зустрівся з керівництвом Олешківського району.

Презентуючи свою Програму, перший заступник голови Олешківської РДА Костянтин Буганов детально проінформував присутніх про основні напрямки розвитку економіки району, створення умов для функціонування підприємств реального сектору економіки, закладів і установ соціальної сфери на основі проведення реформ у різних галузях, розвиток міжнародної співпраці та інших заходів направлених на покращення життя населення району. Також він визначив основні завдання і заходи на 2017 рік, які спрямовані на стабілізацію роботи і розвиток основних галузей виробничої та соціальної сфери району.

Посадовець окремо відзначив, що одним із пріоритетних напрямків розвитку району є розвиток промислового комплексу, обсяг реалізованої продукції якої за січень - жовтень 2016 року склав 889,0 млн грн, що на 18,0% більше відповідного періоду минулого року.

Костянтин Буганов також зупинився на таких блоках програми, як: підвищення якості життя населення та розвиток громадянського суспільства, зростання конкурентоспроможності економіки району та екологічна безпека навколишнього середовища.

Згідно з програмою у 2017 році особливу увагу буде приділено розвитку внутрішнього виробництва, підтримки місцевих товаровиробників, раціональному використання землі в районі, покращенню інвестиційного клімату, збільшенню обсягу внутрішніх та зовнішніх інвестицій в розвиток економіки та соціальної сфери.

Крім того, заплановано будівництво та розширення на 260 га оптового ринку сільськогосподарської продукції «Нежданий», який входить в трійку найбільших оптових ринків України і матиме розвинену інфраструктуру: адміністративні будівлі, м'ясомолочний павільйон, магазини, місця відпочинку.
Обговорюючи презентацію, Андрій Гордєєв відзначив професійну роботу команди Олешківського району, але й зробив чимало зауважень.

Він поставив перед керівництвом ряд завдань, які необхідно реалізувати. Зокрема, наголосив на проведенні обов'язкової інвентаризації сільськогосподарських земель, спілкування з підприємцям щодо ведення їх бізнесу у правовому полі та легалізації робітників, підвищенні сплати екологічного податку.

Також очільник області звернув увагу необхідність приведення у належний стан історичної пам'ятки Олешківська Січ.

Теги: олешки
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости