Олександр Книга розповів про новинки херсонського театрального сезону

Олександр Книга розповів про новинки херсонського театрального сезону
2 сентября 2019 года.

Про плани Херсонського театру імені Миколи Куліша редактору відділу культури DT.UA Олегу Вергелісу розповів його художній керівник Олександр Книга: 

"У нашому театрі відбудеться бенефіс народного артиста України Анатолія Толока - це буде відкриття сезону. Чекайте водевіль "Ну, кумедія тобі" (Л.Яновська "На сіножаті") від заслуженої діячки мистецтв України Ірини Корольової. Також в афіші "Одруження" М.Гоголя - режисер Станіслав Мойсеєв, "Украдене щастя" І.Франка від заслуженого діяча мистецтв України Сергія Павлюка, "Кохання попри все" - режисер Руї Мадейра (Португалія), "Рок-н-рол при заході сонця" - режисерка Тетяна Аркушенко. Планується також відкриття "Нічного театру" виставою "Кабаре" - режисерка Катерина Слажнєва. Від цієї режисерки очікується кілька постановок - "Виконувач бажань" (А.Курейчик), "Я чекаю тебе, коханий" (Даріо Фо), "Офіс" (І.Лаузент), "Залишитись, неможливо поїхати", "Красуня і Чудовисько", - розповів Книга/

Вергеляс також нагадав, що Херсонський театр традиційно приймає один з наймасштабніших і найвпливовіших міжнародних театральних форумів в Україні - "Мельпомена Таврії". І, очевидно, деякі з нових назв згодом знайдуть своє місце і в привабливій афіші чергового фестивалю. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости