Окупаційна «влада» представила працівникам «Херсонобленерго» свого фейкового керівника підприємства

Окупаційна «влада» представила працівникам «Херсонобленерго» свого фейкового керівника підприємства
29 / 06 / 2022

Представниками так званої «військової- цивільної адміністрації Херсонської області», за підтримкою представників ФСБ РФ та участю начальника служби повітряних та кабельних електричних мереж АТ «Херсонобленерго» були захоплені окремі об'єкти, які належать АТ «Херсонобленерго» і забезпечували постачання та розподіл електричної енергії споживачам Херсонської області.

Під час захоплення підприємства окупантами було представлено так званого нового керівника підприємства Жахановича Ю.Є., який не має жодного відношення до виконавчих органів АТ «Херсонобленерго», повідомили в прес-службі компанії.

Повідомляється, що єдиним законним керівником Товариства є Голова Правління Ігор Сафронов.

Окупаційними органами чиниться тиск на працівників підприємства, примушують писати заяви на співпрацю та інше.

Керівництво «Херсонобленерго» звернулось до правоохоронних органів з заявою щодо надання правової оцінки та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які приймали участь у спробі захоплення Товариства.

«Наголошуємо, що на сьогоднішній день постачання електричної енергії на територію Херсонської області здійснюється з підконтрольної території України, виключно українськими постачальниками. Оплата за поставлену продукцію проводиться тільки в національній валюті України, ГРН. Всі інші можливі розрахунки - це шахрайство», - йдеться в повідомленні АТ «Херсонобленерго».

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости