Окупаційна влада Херсонщини проводить перереєстрацію майна жителів області

Окупаційна влада Херсонщини проводить перереєстрацію майна жителів області
23 / 06 / 2022

Окупаційна влада Херсона повідомила про початок реєстрації майна жителів Херсонської області. Для цього створила так званий "Фонд майна Військово-цивільної адміністрації Херсонської області".

Про намір створити новий реєстр нерухомості херсонців, чули і самі жителі, розповіла херсонка. Жінка говорить, що насправді майже ніхто не реагує на закиди так званої "влади".

За словами заступника голови Херсонської облради Юрія Соболевського, вся ініціатива виходить саме від окупаційної влади.

"Наскільки мені відомо, все ж таки системного переведення цих реєстрів не відбувається. Тому, що заявити про створення вони можуть, але створити зовсім інша справа. Але, на жаль, за останні дні отримав інформацію від голів ОСББ, що військові РФ ходять по багатоквартирних житлових будинках і перевіряють, хто залишився і де є вільні квартири", - розказує Соболевський.

Адвокат Дмитро Діяментович говорить, що всі дії російських військових є незаконними. І радить херсонцям якомога довше уникати будь-якого спілкування з окупаційною владою.

"Херсонці можуть стикнутися з проблемами, а саме, я так розумію, з психологічним та фізичним примусом, з приводу перереєстрації їх об'єктів нерухомості. Згідно з міжнародними нормами права та українським законодавством жодних правових наслідків для громадян України не настане", - говорить Дмитро Діяментович.

Це підтверджує і ситуація 2014 року, коли в окупованому Криму проводили так звану "перереєстрацію майна". Згідно з досудовими статтями, розпорядженнями уряду України, документи, що видавались на територіях тимчасово окупованого Криму, а також ЛНР та ДНР не визнаються, каже адвокат.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости