З 1 березня 2025 року жителям прифронтових районів ТОТ Херсонської області будуть автоматично укладати договори на постачання комунальних послуг.
Відповідний указ підписав окупаційний губернатор Херсонської області. Володимир Сальдо.
Зазначається, що договори укладатимуться автоматично через «конклюдентні дії» громадян (дії, які свідчать про прийняття певних умов або укладення договору без прямого підписання документів чи усної згоди. Тобто людина своїми вчинками фактично підтверджує згоду на договір, – МОСТ).
Окрім того, окупаційна влада розглядає можливість сплати комунальних послуг через російський «Промсвязьбанк».
Раніше повідомлялося, що протягом 2025 року на лівобережжі Херсонщини піднімуть тарифи на комунальні послуги – зросте плата за електроенергію, газопостачання, вивезення сміття, водопостачання та водовідведення.