Окупанти зазивають херсонців на свою «паспортизацію» роздачею продуктових наборів

Окупанти зазивають херсонців на свою «паспортизацію» роздачею продуктових наборів
23 / 06 / 2022

Роздачу продуктових наборів біля місця, де окупанти видають так звані «паспорти рф» організувала кримська «Команда можливостей».

Ця колаборантська «громадська організація» проводить роздачу продуктових наборів мешканцям Херсона, які приходять оформлювати документи на «російський паспорт» або отримати цей фейковий «документ».

Фейковий, бо він є лише паперовою книжечкою, яка не дає херсонцю ніяких прав, які мають громадяни росії. Через те, що в паспорті немає реєстрації на території рф, люди не матимуть права на соціальне забезпечення, пенсії, медичне страхування, отримання російського паспорту для поїздок за кордон, тощо.

Роздача гуманітарки за отримання паспортів рф

Зараз «російські паспорти» отримують переважно люди, які їздять або мають намір поїхати на заробітки в рф. Для них це - можливість уникнути депортації. Також «паспорти» отримують ще «ватні» херсонці, здебільшого - люди пенсійного віку й люди, які хочуть мати додаткову «корочку» «про всяк випадок». Але серед бажаючих отримати «паспорти» небагато «ватних» й «хитро вироблених» містян.

Роздача гуманітарки за отримання паспортів росії

Тому окупанти й пропонують для потенційних зрадників «бонус» у вигляді пакета з борошном, крупами, цукром, олією і консервами.

Нагадаємо, окупанти поширили свою «паспортизацію» й на Нову Каховку.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости