Окупанти захопили херсонський ККЗ «Ювілейний» і хочуть показувати там старі російські фільми з одіозними акторами

Окупанти захопили херсонський ККЗ «Ювілейний» і хочуть показувати там старі російські фільми з одіозними акторами
28 мая

Російські мультфільми із суперечливими трактовками історичних подій і фільми із чіткою антипольською спрямованістю будуть показані 1 червня на так званому «дні відкритих дверей» у захопленій окупантами кіноконцертній залі «Ювілейний».

Як йдеться в повідомленні у Телеграм-каналі так званої «військово-цивільної адміністрації Херсонської області», «управління молодіжної політики, сім'ї та спорту ВДА Херсонської області та ОД Республіки Крим «Команда можливостей» запрошують усіх на день відкритих дверей до кінотеатру «Ювілейний».

У програмі - явно тенденційно обрані фільми. Зокрема, стрічки кіно-франшизи «Останній богатир» і повнометражний мільтфільм «Фортеця. Вогнем і мечем», де в негативному світлі показані поляки. Польща - одна з країн, які зараз найбільше допомогають Україні. Тобто, стрічки, скоріше за все, відбиралися з певною пропагандистською метою.

Також в програмі - мультфільми «Князь Володимир» і «Оповідь про Петра і Февронію». Перший був свого часу розкритикований за надмірно вільну трактовку історичних поді, другий - кіноверсія православного міфу.

Програма кінопоказів

Усі стрічки з програми випущені п'ять й більше років тому.

До речі, в одній з ролей в стрічці «Останній богатир» задіяний російський актор Костянтин Лавроненко, а в озвучуванні мультфільму «Оповідь про Петра і Февронію» бере участь актор Іван Охлобистін. Обидва відомі ворожим ставленням до України й публічними заявами на підтримку російської агресії проти нашої країни.

До того ж, заходи, заплановані в Херсоні на 1 червня організовує так звана «Команда можливостей», яка активно співпрацює з російськими окупантами в Херсоні і Мелітополі.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости