Окупанти відпустили викрадене подружжя кримських татар на Херсонщині – Чубаров

Окупанти відпустили викрадене подружжя кримських татар на Херсонщині – Чубаров
28 мая

Після максимального поширення інформації про обшук та викрадення в селищі Новоолексіївка на Херсонщині Мамеда Мусаєва та його дружини Тетяни Базирової, російські загарбники відпустили їх. Про це в Фейсбуці повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

"Дякуємо всім, хто сприяв максимальному розширенню інформації про ранковий обшук у будинку мешканців селища Новоолексіївки Мамеда Мусаєва та його дружини Тетяни Базирової, після якого російські карателі їх незаконно утримували у підвалі колишнього профтехучилища № 17 м. Генічеська... Надійшла інформація, що Мамед Мусаєв та Тетяна Базірова звільнені", - повідомив Чубаров.

Голова Меджлісу звернувся до громадян України із закликом ніколи не падати духом.

"Ніколи не падайте духом. Якщо ви стали очевидцем злочину, скоєного російськими окупантами або ж самі є потерпілим від протиправних дій російських карателів, якнайшвидше оприлюднюйте те, що сталося", - наголосив він.

За словами Чубарова, на сьогодні це чи не єдиний спосіб врятувати життя і здоров'я людини, яка потрапила в заручники до російських агресорів.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости