Окупанти видали фейк про HIMARS на Херсонському напрямку, приписавши українцям те, що зазвичай роблять росіяни

Окупанти видали фейк про HIMARS на Херсонському напрямку, приписавши українцям те, що зазвичай роблять росіяни
21 / 07 / 2022

Традиційну "фішку", приписування українцям своїх нечесних прийомів, застосували російські пропагандисти, які видали фейк про застосування на Херсонщині американських систем залпового вогню HIMARS.

Медіа-ресурси, які обслуговують окупантів, розмістили повідомлення про те, що поблизу Херсона розміщені дві установки HIMARS. Мабуть. Кількість установок і є єдиною інформацією в цьому повідомленні, яка може буде правдою. Бо дали пропагандисти несли цілковиту маячню про розрахунки РСЗВ, нібито «укомплектовані військовими НАТО, виведеними за штат», про охорону РСЗВ нібито з бійців «пов'язаних з Пентагоном ПВК».

Йшлося й про якісь українські РСЗВ, які нібито прикривають HIMARS, і яким «дають лише час пуску й координати цілі, бо не довіряють».

І вся ця дичина подається з посиланням на якесь «джерело РИА новости», звісно, анонімно. А, скоріше за все, ця «сенсація» - вигадка або співробітника редакції видання, або когось з людей, які спеціалізуються на такому бруді, в рф чимало таких «спеців».

Скріни з Телеграм-каналів

Під час створення фейку пропагандисти просто «віддзеркалили» на українців те, що насправді роблять росіяни. Це - й залучення до участі в бойових діях виведених за штат військових під виглядом «добровольців» й «ополченців», й участь приватних військових компаній (ПВК), які в дійсності здебільшого є армійськими підрозділами, до складу яких входять ті ж виведені за штат військові.

Проте неодноразово повідомлялося, що зброєю, наданою Україні закордонними партнерами, керують наші військові, які пройшли відповідне навчання.

До того, розповсюджена роспропагандистами «новина» про HIMARS стовідсотково вписується в брехливу парадігму «росія на території України воює з НАТОвцями», яку так настирливо насаджують росіяни, попутно стверджуючи, що «українці на вміють воювати» й «підтверджуючи» це брехнею про «солдат НАТО», які нібито воюють з росіянами й завдяки яким так звана «спецоперація», а справді неоголошена війна проти України пішла навперейми.

Під час створення цього фейку пропагандисти навіть не спромоглися, як кажуть, вивчити матчастину. Вони написали маячню про якісь українські РСЗО, які нібито прикривають установки HIMARS. Але в багатьох відкритих джерелах можна знайти інформацію про те, що для РСЗО найбільшу небезпеку становлять ворожі дрони-камікадзе. Тому для прикриття підрозділів РСЗО задіюють не інші РСЗО, а підрозділи протиповітряної оборони.

Тому росіяни створили настільки шитий білими нитками фейк, що неправдивість і халтурність цього витвору брехливого мистецтва свідчать про відчутну «кризу жанру» у пропагандистів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости