Окупанти в Херсоні викрали депутата Бехтерської сільради Віктора Гордейчука

Окупанти в Херсоні викрали депутата Бехтерської сільради Віктора Гордейчука
16 июня

На блокпосту біля кафе "Наїрі", яке розташоване на Антонівському мосту у Херсоні, 14 червня російські військові забрали місцевого фермера Віктора Гордейчука. Про це повідомила його дружина. Її офіційне звернення опублікував на своїй сторінці Олешківський міський голова Євген Рищук.

Жінка розповіла, що вони з чоловіком поверталися додому з Херсона, пройшли перевірку, в багажнику машини везли хімікати для обробітку землі.

"Військові цікавилися яким видом діяльності займається мій чоловік. Почувши у відповідь, що підприємницькою діяльністю, фермерським господарством, вони забрали документи чоловіка, і тримали його на посту близько двох годин. В цей час перерили машину, наші телефони та навіть жіночу сумочку. Через хвилин 20 це знову повторилося. Невідомо що шукали, бо нічого не знайшли", - каже дружина Гордейчука.

Далі, за її словами, з боку Херсоні приїхала машина з людьми у масках, забрали із собою Гордейчука та повезли у місто.

Я звернулася до воєнної комендатури, написала заяву, але ніякої відповіді, крім "ожидайте" не отримала.Зауважу, що ніякою незаконною діяльність Віктор не займався. Постійно підтримує та допомагає всім, хто цього потребує", - каже його дружина.

Жінка звернулася до Міжнародного Червоного Хреста з проханням втрутитися в ситуацію і сприяти звільненню її чоловіка.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости