Окупанти спішно шукають в Херсоні співробітників для свого «облздрава»

Окупанти спішно шукають в Херсоні співробітників для свого «облздрава»
01 / 07 / 2022

Окупанти створюють на Херсонщині свою «владу», але при цьому зіткнулися з майже повною відсутністю людей, готових працювати в колаборантських структурах.

На Телеграм-каналі так званої Херсонської «військово-цивільної адміністрації» розміщена об'ява про набір співробітників в так званий «департамент охорони здоров'я».

Судячи з об'яви, окупаційний «департамент» створюється з нуля, бо запрошують й лікарів різних спеціальностей, й інших спеціалистів, необхідних для налагодження роботи «департаменту».

Вакансії

Але чи вдасться окупантам і колаборантам набрати потрібну кількість спеціалістів потрібної їм кваліфікації - велике питання. Чимало людей, які здатні працювати в органах влади, виїхали з Херсона. А ті, що лишилися, навряд чи погодяться стати колаборантами.

Тому, скоріше за все, як і на окупованих в 2014 році територіях Донецької і Луганскої областей під час створення «Л/ДНР», місцеві органи «влади» сформували з випадкових людей, які погодилися працювати. При цьому окупанти «заплющували очі» на відсутність у людей відповідної кваліфікації та відповідного досвіду роботи.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости