Окупаційна влада “призначила” на посаду “директорки” дитячого садочку №26 Олена Михайлову. Про це йдеться в одному з місцевих телеграм-каналів.
Олена Михайлова народилася 8 листопада 1975 року. У минулому – вихователь-методист закладу дошкільної освіти №83 комбінованого типу Херсонської міської ради.
Помічена, за повідомленням телеграм-каналів, й у мародерстві – минулого тижня разом із чоловіком виносила техніку та обладнання дитсадку №4.
Раніше повідомлялось, що колишня директорка дитячого садка №57, яка перейшла на бік росіян, Вероніка Вороніна, почала захоплювати дитячі садки в Херсоні.