Окупанти поширюють фейки про те, що Україна нібито покинула Херсон


12 / 03 / 2022

Російські загарбники, які окупували Херсон, розпочали потужну хвилю дезінформації серед місцевих мешканців про те, що нібито Україна покинула Херсон.
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.

«Центр протидії дезінформації при РНБО України попереджає про потужну хвилю дезінформації, яку продукує ворог. Херсон - єдине велике українське місто, що опинилося під тимчасовою окупацією рф від початку нового етапу війни. Російська пропаганда активно «працює» зі свідомістю місцевого населення, і через своїх агентів у Херсоні поширює серед містян вигідні росії неправдиві меседжі, які дискредитують дії української влади», - йдеться в повідомленні.

Серед гасел, які поширюють російські терористи, - «Херсон покинули», «Херсон Україні не потрібен», «Україна залишила громадянське населення без засобів для існування».

Водночас це не відповідає дійсності.

«Україна ніколи не залишить у біді херсонців. На тлі ситуації на фронті, українській армії нерозсудливо розпочинати бої в межах міста, жертвуючи мирними жителями. Україна високо цінить зусилля місцевого населення, яке, попри тимчасову окупацію росії, виходить на мітинги у підтримку України», - наголосили в Центрі та додали, що зараз головне - пережити цей найважчий для України час, не піддавшись паніці та провокаціям.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости