Окупанти перенесли «відновлення пасажирського залізничного сполучення» на Херсонщині «до особливого розпорядження»

Окупанти перенесли «відновлення пасажирського залізничного сполучення» на Херсонщині «до особливого розпорядження»
01 / 07 / 2022

Заплановане на 1 липня відкриття залізничного пасажирського сполучення між окупованим Херсоном і окупованим Кримом перенесене на невизначений термін.

Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі окупаційний «глава» Криму Сергій Аксьонов.

«У зв'язку з тим, що роботи із забезпечення безпеки на залізничній лінії Джанкой - Мелітополь, Джанкой - Херсон не завершено до кінця, а безпека здоров'я та життя громадян на сьогоднішній день є для нас основним пріоритетом, прийнято рішення про перенесення старту руху залізничного транспорту з території Республіки Крим на звільнених територіях Херсонської та Запорізької областей», - йдеться в повідомленні, розміщеному на Телеграм-каналі.

З кінця червня Херсонський залізничний вокзал готували в авральному режимі до пропагандистської вистави з назвою «поновлення залізничного сполучення між Херсонщиною і Кримом».

Протягом понад трьох попередніх місяців вокзал був неформальним притулком безхатченків, але спочатку його розграбували і загадили рашистські «визволителі».
Безхатченків приваблювала не лише можливість мати дах над головою, а й те, що протягом тривалого часу на площі біля вокзалу рашисти роздавали свою гуманітарку, й тоді херсонські маргінали були найактивнішими її отримувачами. Бійки між ними в чергах за продуктовими наборами були звичним явищем.

Щодо переносу пасажирського залізничного сполучення, то, скоріше за все, причина цього - успіхи ЗСУ на Херсонському напрямку й перспектива отримання українською армією іноземної зброї, яка дозволить вражати цілі на великій відстані, в тому числі - й російські військові об'єкти, розташовані в окупованому Криму. До речі, російський терорист Гіркін нещодавно застерігав росіян від відпочинку в Криму, бо там «скоро буде дуже спекотно».

Ще одна дуже ймовірна причина: залізниця потрібна для доставки в Україну з Криму російський «гарматного м'яса» і техніки. А такі состави йдуть поза розкладом, й пасажирські потяги стануть лише завадою.

Але пасажирське сполучення між материковою Україною в Кримом, звичайно, буде відновлене. Але як пасажирське сполучення між регіонами України після їх визволення.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости