Генічеський ліцей №3 не зможе розпочати заняття з 1 вересня 2023 року, тому учнів переводять до інших шкіл міста.
Про це повідомляє Telegram-канал «Генічеськ ua».
З початку липня «шефи» з Красноярського краю вирішили провести у ліцеї капітальний ремонт шкільних приміщень та повністю замінити дах. Це при тому, що у 2018 році в ліцеї вже був проведений капітальний ремонт з повною заміною покрівлі.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-18_11-51-25-2-733x1024.jpg)
Окупаційна адміністрація найняла підрядників, які зняли покрівлю, але потім замість того, щоб її перекрити, взялися за ремонт внутрішнього оздоблення будівлі. Школа стояла розкритою деякий час, а 11 серпня в Генічеську пройшли сильні зливи і увесь внутрішній ремонт, який робила російська організація, зійшов нанівець. Більше того, обвалилась стеля і вода пройшла до першого поверху.
Генічеський ліцей №3 – найбільший заклад середньої освіти в місті. В другій половині липня 2023 року херсонське прокремлівське медіа повідомляло про капітальний ремонт закладу освіти.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/genichesk_litsey_33.jpg)
Тоді представник російської підрядної організації сказав, що планується оновити систему теплопостачання, електрику, водопостачання, вікна, двері, стелі та підлоги. І додав:
У процесі реалізації проекту виникла потреба виконати додаткові роботи.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/genichesk_litsey_3-1024x576.jpg)
На відео можна було побачити, що роботи перебувають на тій стадії, коли нереально за півтора місяці зробити те, про що казав представник окупантів. До того ж, судячи з відео, на роботах було задіяно дуже небагато працівників.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/genichesk_litsey_31-1024x576.jpg)
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/08/genichesk_litsey_32-1024x576.jpg)
Нагадаємо, аби примусити дітей навчатися у школах окупованої Херсонщини за російською програмою росіяни залякують їх батьків.