Гауляйтером Великоолександрівської селищної громади Бериславського району Херсонської області російські окупанти призначили судового виконавця з Челябінська Сергія Поволоцького. Попри звільнення цієї громади, він продовжує виконувати свої «обов’язки» і час від часу проводить виїзні прийоми для мешканців Великої Олександрівки, які переїхали до російської Анапи.
Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-12-724x1024.png)
До повномасштабного вторгнення він працював судовим виконавцем управління Федеральної служби судових виконавців по Челябінській області РФ, є державним радником юстиції РФ I класу.
Зазначається, що у російських медіа можна зустріти чимало публікацій про «героїчне спасіння» ним у 2016 році мешканців палаючого будинку. Зараз він проводить прийом для мешканців Великої Олександрівки, які переїхали до російської Анапи, виконує роль Діда Мороза і роздає «подарунки» вивезеним з Херсонщини дітям.
![](https://most.ks.ua/wp-content/uploads/2023/04/02.04-gauljajter-2.png)
Нагадуємо, що СБУ повідомила про підозру гауляйтеру Чаплинки на Херсонщині.