Окружний адмінсуд відмовився розглядати скаргу про "відкликання мера Олешок"


30 марта 2017 года.

29 березня 2017 року до Херсонського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява щодо оскарження постанови Олешківської міської виборчої комісії №3-3 від 24.03.2017 «Про закриття процедури відкликання Воронова Д.М. з посади Олешківського міського голови за народною ініціативою». Адміністративний позов поданий офіційним представником ініціативної групи, уповноваженим зборами виборців, до Олешківської міської виборчої комісії.

Ухвалою Херсонського окружного адміністративного суду від 30 березня 2017 року по справі № 821/500/17 позовну заяву повернуто позивачу, оскільки така справа підсудна місцевому загальному суду як адміністративному за місцем знаходження виборчої комісії.

За приписами ч.5 ст. 172 КАС України рішення, дії чи бездіяльність виборчих комісій, комісій з референдуму, членів цих комісій, за винятком рішень, дій чи бездіяльності, що визначені частинами 3-4 цієї статті, оскаржують ся до місцевого загального суду як адміністративного суду за місцем знаходження відповідної комісії.

Позивачу роз'яснено право на звернення з такою позовною заявою до місцевого загального суду.

Теги: олешки, суд
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости