Оформити дозвіл на літній майданчик у Херсоні можна за 24 години


1 июня 2020 года.

Перший заступник міського голови Ігор Козаков звернувся до рестораторів з проханням детально вивчити інформацію про щодо оформлення дозволів на літні майданчики. Справа в тому, що в місті активізувались шахраї, які за 12 000 гривень пропонують оформити документи для функціонування літнього майданчику протягом доби. Наголошуємо - процедура реєстрації займає 24 години. Здійснення реєстрації - безкоштовно!

Детальна інформація щодо оформлення є в телеграм-чаті:https://t.me/joinchat/F_xJkkklKNLXE28luoOMAw

Станом на 1 червня отримали погодження для відкриття по спрощеній процедурі 48 літніх майданчиків та 68 об'єктів виносної торгівлі. Управління споживчого ринку кожного дня обробляє звернення суб'єктів господарювання щодо організації роботи сезонних літніх майданчиків ресторанів та об'єктів виносної торгівлі.

Щодо літніх майданчиків, наразі заявки подали 52 заклади харчування. 48 отримали свої дозволи. Ще 2 - відправлені на доопрацювання через відсутність всіх необхідних документів. Ще 2 отримали відмову через відсутність документів щодо відповідності приміщень за призначенням закладам ресторанного господарства.

Щоб оформити дозвіл, потрібно написати заяву на ім'я начальника управління споживчого ринку, та додати:
- Виписку з ЄДР юридичних та фізичних осіб-підприємців;
- Документи на приміщення об'єктів ресторанного господарства;
- Фотофіксацію чи ескіз відкритого майданчику.

Організація виносної торгівлі квасом, безалкогольними напоями та морозивом, сільськогосподарською та баштанною продукцією здійснюватиметься тільки в місцях, затверджених рішенням виконавчого комітету, та на підставі листа-погодження від управління споживчого ринку.

Щоб отримати лист-погодження для необхідно:
- Написати заяву на ім'я Херсонського міського голови;
- Надати виписку з ЄДР юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Заявка буде розглянута, а дозвіл виписаний за 24 години за умови дотримання всіх умов.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости