Офіційно: Данон в Україні щодо рекламної кампанії бренду Актімель в Росії

Офіційно: Данон в Україні щодо рекламної кампанії бренду Актімель в Росії
9 июня 2020 года.

Спостерігаючи розголос щодо рекламної кампанії бренду Актімель в Росії, не можемо лишатись осторонь. Нам вельми прикро з приводу ситуації, що склалась навколо реклами, яка транслюється в російському медійному просторі.

Водночас, хочемо зазначити, що компанія Данон в Україні є частиною всесвітньо відомої міжнародної Групи, яка працює в 140 країнах світу. Локальні офіси в кожній країні функціонують незалежно, опрацьовуючи завдання та виклики підпорядкованих ринків та керуючись локальними потребами споживачів. Саме тому, ми в Україні не можемо впливати на формування рекламної, комерційної та комунікаційної політик інших країн, зокрема і Росії.

Ось уже понад 20 років наша компанія доброчесно працює, виробляючи високоякісну продукцію для своїх споживачів в Україні, залишаючись відповідальним суб'єктом бізнес-спільноти. Ми завжди дбали і дбаємо не лише про економічні цілі, але й про суспільство, підтримуючи соціальні проекти, інвестуючи у виробничі потужності, створюючи нові робочі місця, підтримуючи благодійні організації та лікарні продукцією, а в період епідемії коронавірусу - індивідуальними засобами захисту.

Вся наша продукція виробляється в Україні (виключно з українського молока на 2-х українських заводах) або країнах Європейського Союзу. Бренд Актімель, зокрема, виробляється та імпортується в Україну з Бельгії. А понад 1000 наших працівників в Україні щодня вкладають душу в свою роботу, аби ми з вами вчасно отримували найякіснішу та корисну продукцію.

Довідка: Група компаній Данон в Україні є виробником і дистриб'ютором широкого асортименту продуктів харчування. Діяльність компанії в Україні зосереджена на виробництві молочних продуктів та дистрибуції продуктів дитячого та медичного харчування. Виробничі потужності компанії представлені двома заводами: «Данон Дніпро» (у м. Херсон) і «Данон Кремез» (у м. Кременчук).

Теги: данон
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости