Одним заступником міського голови в Новій Каховці стало менше

Одним заступником міського голови в Новій Каховці стало менше
30 / 11 / 2021

У Новій Каховці достроково склав повноваження заступника міського голови Сергій Хоменко. Про це "Новому дню" повідомив міський голова Володимир Коваленко.

За його словами, Хоменко працюватиме радником міського голови на громадських засадах.

- Він написав заяву, 30 листопада у нього останній робочий день. Піти з посади він хотів ще навесні, але я вмовив його залишитись. Хоменко погодився ще з півроку попрацювати. Але тепер хоче повернутися в свій бізнес. За цей рік він багато чого зрозумів і сказав мені, що може бути провідником правдивої інформації про органи місцевого самоврядування серед бізнесу. А то у них викривлений світ. Їм здається, що тут усі гребуть лопатою гроші і крадуть. "Я розкрию їм очі, що тут треба пахати день і ніч, вільної години нема, бо ти прив'язаний до робочого місця, до людей і до законів", - запевнив він. Тому він буде моїм радником на громадських засадах, без зарплати, - прокоментував Володимир Коваленко.

За інформацією видання "Нова Каховка City", новим заступником міського голови може стати Олена Красовська, депутатка від "Опозиційної платформи - За життя".

- Ні. Замість Хоменка не буде нікого, - заперечив Володимир Коваленко. - Я розподілю обов'язки між іншими своїми заступниками, секретарем міськради і керуючим справами виконкому. Нехай вкалують.

Нагадаємо, що Сергія Хоменка призначили заступником міського голови 17 листопада 2020 року. На місцевих виборах 25 жовтня 2020 року його обрали депутатом Новокаховської міськради восьмого скликання від партії "Батьківщина", однак він відмовився від мандату заради посади.

Майже одразу проти Хоменка почали виступати депутати міськради від "ОПЗЖ" і "Європейської солідарності". Вони не раз вимагали його звільнення. Зокрема, йому закидали низький рівень підготовки проєктів рішень міськради із земельних питань. Але згодом за пропозицією міського голови земельний напрямок повністю передали його першому заступнику Олегу Тарабаці.

Олег БАТУРІН.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости