Одеська, Миколаївська і Запорізька області можуть залишити Херсонщину без медичного кисню


22 марта 2021 года.

Через закупівлю у великій кількості медичного кисню лікувальними закладами Одеської, Миколаївської і Запорізької областей без кисню можуть залишитися медичні заклади Херсонщини

Про це повідомляє кореспондент Depo.Херсон.

Як сказав під час селекторної наради директор Департаменту охорони здоров'я Херсонської ОДА Віктор Короленко, до нього звертаються представники підприємств, які постачають у регіон медичний кисень і кажуть, що вже є проблеми з його наявністю, бо великі обсяги закуповуються для медичних закладів Одеської, Миколаївської та Запорізької областей, зе захворюваність на COVID-19 значно вища, ніж на Херсонщині.

Віктор Короленко звернувся до керівників медичних закладів області і попросив перевірити та у разі потреби актуалізувати усі договори на постачання медичного кисню, щоб не лишитися без нього у ситуації, коли захворюваність зростає.

За словам Віктора Короленка, Херсонська область - регіон-лідер в Україні за темпами підключення ліжкомісць для пацієнтів з COVID-19 до медичного кисню.

"Вже підключені 2128 ліжок, тобто 116% від норми і 93,2% віз загальної кількості місць, зарезервованих у лікарнях області для хворих з COVID-19. До систем централізованої подачі кисню підключені 1316 ліжок, решта - до кисневих концентраторів", - сказав Віктор Короленко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости