Одарченко з’ясував подробиці по більшості бійців Національної Гвардії з Херсону


28 августа 2014 года.

Екс-губернатор Херсонщини Юрій Одарченко після засідання в Генеральному штабі ЗСУ повідомив подробиці про долю херсонців з числа бійців Нацгвардії про долю яких не було нічого відомо декілька днів.

«З'ясовані подробиці по більшості бійців Національної Гвардії з в/ч 3056. На зараз встановлено, що по двом наших землякам Андрію Ротарю і Андрію Єфремову місце їх перебування відоме (вони перебувають в зоні бойових дій, але вони живі і не поранені), 13 наших земляків перебувають в полоні у бойовиків ДНР, ще четверо в полоні, але достеменної інформації про те, хто їх утримує немає. Ще по 27 бійцям іде уточнення інформації», - повідомив він.

Окрім цього Юрій Віталійович повідомив, що планує створити переговорну групу, з метою звільнення бійців з полону.

«Їду на зустріч до Голови делегації Міжнародного Червоного Хреста Мішеля Масона з метою негайно спільно утворити групу для проведення переговорів щодо звільнення бійців Національної гвардії, що знаходяться у полоні в бойовиків з ДНР. Знаю, що такі групи вже давали свій результат. Буду пропонувати включити мене до складу цієї групи - намагатимемося домовитися про звільнення наших бійців», - написав він у facebook.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости