ОДА: Ремонтувати дороги в районах та ОТГ повинні комунальні підприємства


20 февраля 2020 года.

На цьому наголосив в.о. директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури ОДА Анатолій Галамага на виїзній колегії облдержадміністрації у Високопіллі, яку провів очільник Херсонщини Юрій Гусєв.

«На прикладі Іванівської ОТГ ми бачимо, що така модель ефективно працює. ОТГ отримала субвенцію від держави та закупила сучасну техніку для ремонту та утримання доріг. Тому дорожньо-комунальні підприємства повинні взяти активну участь у ремонті доріг в межах районів, де вони базуються. Передусім необхідно охопити роботи з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання як у літній, так і в зимовий період», - зазначив Анатолій Галамага.

Також він розповів, що утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць комунальної власності в населених пунктах проводиться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою та згідно з погодженими переліками на загальну суму понад 398 млн грн.

Зокрема, до переліку об'єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення увійшло 15 позицій. По об'єктах будівництва автомобільної дороги Приморське - Лазурне, капітального ремонту автомобільної дороги Орлове - Іванівка у 2019 році розроблено проєктно-кошторисну документацію. По капітальному ремонту мосту на автомобільній дорозі Калініндорф - Калінінське у грудні 2019 року проведено тендерну процедуру та визначено переможця, з яким укладено договір у січні 2020 року.

За словами в.о. директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури ОДА, на 01 січня 2020 року завершено в повному обсязі, відповідно до плану на 2019 рік, роботи на 12 об'єктах і введено в експлуатацію 130,2 км доріг.

Він також зазначив, що до переліку увійшло 34 вулиці і дороги комунальної власності у населених пунктах, у тому числі: реконструкція - 1 об'єкт, капітальний ремонт - 22 об'єкти, поточний середній ремонт - 11 об'єктів.
Що стосується об'єктів поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, то, як поінформував присутніх Анатолій Галамага, до переліку увійшли 129 автомобільних доріг загального користування місцевого значення в усіх районах області.

На 1 січня 2020 року загальна протяжність відремонтованих доріг складає 839,3 км. По 66 об'єктах поточного дрібного ремонту вулиць і доріг комунальної власності роботи виконані та прийняті.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости