ОДА: Послугами відпочинку та оздоровлення скористалися понад 11 тис. маленьких жителів Херсонщини


05 / 10 / 2021

На традиційній селекторній нараді, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Шибаєв, підбили підсумки оздоровлення та відпочинку дітей в 2021 році.

Директорка Департаменту соціального розвитку ОДА Галина Козакова розповіла, що значна увага приділялася оздоровленню дітей пільгових категорій, а також роботі закладів оздоровлення в умовах пандемії COVID-19.

За її словами, цього року послугами оздоровлення та відпочинку охоплено 11562 маленьких жителів області, з яких 6656 - діти пільгових категорій.

Влітку на Херсонщині працювало 34 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, в тому числі 8 пришкільних. Також у Бериславському районі цьогоріч почав працювати "Артек річковий", який прийняв на відпочинок та оздоровлення 85 дітей.

Окрім цього, 321 дитину було направлено на оздоровлення за межі регіону. Вони відпочивали у дитячих оздоровчих таборах "Артек" та "Молода гвардія".

Загалом для забезпечення оздоровчої кампанії використано понад 14,6 млн грн: 7,3 млн грн - обласний бюджет, 7,3 млн грн - місцеві бюджети.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости