ОДА підписала ряд Меморандумів із представниками вітчизняного й іноземного бізнесу


30 сентября 2016 года.

В рамках проведення ІХ Міжнародного інвестиційного форуму «ТАВРІЙСЬКІ ГОРИЗОНТИ: співпраця, інвестиції, економічний розвиток», який проходить сьогодні, 30 вересня, у Новій Каховці, відбулось урочисте підписання Меморандумів про співпрацю та партнерство.

Так, після презентації потенціалу Херсонщини «Херсонщина - синергія перспектив» голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв підписав Меморандуми про співпрацю та партнерство з Генеральним директором товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарського підприємства НІБУЛОН Олександром Вадатурським.

Було підписано Меморандум про співробітництво у сфері впровадження інвестиційного проекту «Створення готельно-апартаментного туристичного комплексу» із Почесним консулом Королівства Швеція в місті Каховка, почесним президентом товариства з обмеженою відповідальністю «Морські ворота» Карлом Стуреном.

Також були укладені домовленості між обласною державною адміністрацією з головою правління публічного акціонерного товариства акціонерного банку «Укргазбанк» Кирилом Шевченком, директором Китайської Торгової Асоціації Русланом Осипенком.

Меморандум підписали й із представниками Проекту Міжнародного торгового центру при ООН «Розвиток дорожньої карти ланцюга створення вартості для майбутнього плодовоовочевого сектора».

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв підписав Меморандум із керівником програми Агентства США з міжнародного розвитку DOBRE Бері Рідом , який запропонувало Херсонщині програму сприяння утворення й розвитку самостійних територіальних об`єднань.

У сфері розвитку індустрії торгівлі Херсонської області були укладені домовленості із ТОВ «БУДХАУС ГРУПП», а також членом правління громадської спілки «Фонд розвитку та інновацій житлово-комунального господарства» Ярославом Жилкіним.

Для того, щоб реалізувати проект «Відновлення та будівництво нових іригаційних систем» в області, Андрій Гордєєв підписав Меморандум з директором товариства з обмеженою відповідальністю «АГРО - ТОРГІВЕЛЬНА ФІРМА «АГРО-ДІЛО» Ігорем Бучацьким.

В ході підписання домовленостей очільник області Андрій Гордєєв зазначив:

«Завдяки злагодженій та системній роботі обласної влади з представниками вітчизняного та іноземного бізнесу найближчим часом запланована реалізація цілого ряду нових проектів. Саме тому для підтвердження спільних намірів подальшого співробітництва ми укладаємо угоди й підписуємо Меморандуми. Разом ми зможемо покращити інфраструктуру Херсонщини, створити додаткові робочі місця й зробити життя людей відповідним до європейських стандартів».

Теги: ОДА, бізнес
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости