ОДА: На Херсонщині забезпечено безперебійну подачу кисню для лікування хворих на коронавірус

ОДА: На Херсонщині забезпечено безперебійну подачу кисню для лікування хворих на коронавірус
11 января

Про це під час селекторної наради, яка пройшла під головуванням т. в. о. голови облдержадміністрації Сергія Козира, розповів директор Департаменту здоров'я ОДА Віктор Короленко.

За його словами, загалом у лікарнях Херсонщини, визначених для надання медичної допомоги хворим на COVID-19, 1885 ліжко-місць забезпечені медичним киснем, що становить 82,5%. Цей показник відповідає вимогам, встановленим Міністерством охорони здоров'я України.

Також протягом 4 - 6 січня додатково придбано та встановлено двадцять кисневих концентратів: 5 - в Херсонському обласному госпіталі ветеранів війни та ще 15 у Херсонській міській клінічній лікарні ім. О. С. Лучанського.

"На сьогодні у нас забезпечено безперебійну подачу кисню для лікування хворих на коронавірус", - наголосив Віктор Короленко.

Крім цього директор Департаменту здоров'я ОДА розповів, що кількість ліжок для надання стаціонарної допомоги хворим на COVID-19, було збільшено на 120 ліжко-місць. Тож наразі в медзакладах області розгорнуто 2284 ліжок для хворих коронавірусом.

 

Теги: кисень
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости