ОДА: На Херсонщині вакцинація від COVID-19 проходить за графіком

ОДА: На Херсонщині вакцинація від COVID-19 проходить за графіком
20 апреля 2021 года.

Наразі щеплення отримали 13 722 жителів області. З них - 13 600 осіб щепилися Oxford/AstraZeneca (COVISHIELD), вакцинація якою на Херсонщині вже повністю завершена. Також 122 людини щеплені вакциною CORONAVAC (Sinovac Biotech).

Відсьогодні розпочнеться щеплення ще однією вакциною - Comirnaty (Pfizer BioNTech). Про хід вакцинальної кампанії у Херсонській області, під час селекторної наради, яка відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Сергія Козиря, розповів директор Департаменту здоров'я Віктор Короленко:

"Вчора Херсонщина отримала 1170 доз вакцини Pfizer BioNTech, а це 195 флаконів. Щеплення проводитимуть 2 мобільні бригади: бригада у лікарні імені О.С. Лучанського та м. Нова Каховка. Цією вакциною першочергово будуть вакцинувати персонал і мешканців будинків для літніх людей. Вакцинація препаратом буде проводитися з інтервалом у 25 днів".

Херсонщина - єдина область в країні, де дозволено проводити вакцинацію не лише мобільними бригадами, а й пунктами щеплень. Відповідно до наказу МОЗ, щеплення вакциною Comirnaty (Pfizer BioNTech) буде відбуватися всі дні, окрім неділі. Тоді як вакцинація населення CORONAVAC (Sinovac Biotech) здійснюється щоденно. Тож вже за два тижні в області буде повністю завершена друга вакцинальна платформа.

Теги: ода
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости