ОДА: На Херсонщині посилюють контроль за дотриманням протиепідемічних заходів

ОДА: На Херсонщині посилюють контроль за дотриманням протиепідемічних заходів
12 августа

В Україні лікарі починають фіксувати негативну тенденцію щодо збільшення госпіталізацій хворих з коронавірусом. На жаль, на Херсонщині також.

Тож працівники Головного управління Національної поліції в Херсонській області посилюють контроль за дотриманням протиепідемічних обмежувальних заходів та принципово реагуватимуть на порушення встановлених карантинних правил.

Як повідомляють поліцейські, COVID-патрулі більш принципово перевірятимуть дотримання карантинних норм в громадських закладах, у громадському транспорті, а також проводитимуть роз'яснювальну роботу з громадянами щодо необхідності дотримання карантинних заходів. Якщо громадяни будуть свідомо порушувати карантинні обмеження та категорично відмовлятимуться виконувати законні розпорядження працівників поліції - правоохоронці реагуватимуть жорстко та притягуватимуть їх до відповідальності.

Закликаємо жителів області бути відповідальними та дотримуватися всіх карантинних обмежень, соціальної дистанції, користуватися засобами індивідуального захисту, уникати місць скупчення людей.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости