ОДА: Херсонщина готується до курортно-туристичного сезону 2021 року


10 февраля 2021 года.

Сьогодні в облдержадміністрації пройшло засідання координаційної ради з питань розвитку курортно-рекреаційного комплексу та туризму. Головне питання, що було винесено на обговорення, - організація належної підготовки та проведення літнього курортно-туристичного сезону 2021 року.

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій наголосив, що для Херсонщини туризм - це одна з найважливіших сфер, а тому його розвиток залишається пріоритетним завданням для команди облдержадміністрації.

Начальник управління туризму та курортів ОДА Микола Шаповал розповів, що попри труднощі, спричинені світовою пандемією, минулий рік видався продуктивним для туристичної сфери Херсонщини. Того року область відвідали понад 3,8 млн туристів, серед них - майже 57,4 тис. іноземців.

"Ми розробили план заходів, у якому передбачено, у першу чергу, створення якісних умов для туристичного бізнесу та самих відпочивальників. Наше завдання - створити умови, аби туристи, які відвідують нашу область, поверталися сюди знову за позитивними враженнями, які їм подарує відпочинок на Херсонщині", - зазначив Микола Шаповал.

Зокрема, серед пріоритетних завдань, - створення сучасної туристичної інфраструктури та логістики, підвищення якості туристичних послуг, впровадження міжнародних стандартів у сфері туризму тощо.

Після обговорення план заходів буде винесено для затвердження на розгляд засідання колегії облдержадміністрації.

Теги: туризм
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости