ОДА: Херсонщина готова до проведення місцевих виборів


19 октября 2020 года.

Вже цієї неділі, 25 жовтня, українці обиратимуть місцеве самоврядування. Про готовність районів та міст Херсонської області до проведення місцевих виборів доповів перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій.

За його словами, наразі у Херсонській області створено та працює 58 територіальних виборчих комісій. Згідно з постановою ЦВК №117, в області також створено 765 виборчих дільниць: 740 звичайних та 25 спеціальних, зокрема 4 - в установах виконання покарань.

"Сьогодні вони всі забезпечені приміщенням, транспортом, засобами зв'язку, обладнанням, необхідним інвентарем, технікою, меблями, протипожежними засобами, стендами та аптечками. Для проведення місцевих виборів на Херсонщині загалом виділено 56 млн 152 тис. грн. На сьогодні субвенція отримана та перерахована місцевим бюджетам області", - розповів Дмитро Бутрій.

Також він додав, що переважна більшість виборчих дільниць області забезпечені вільним доступом для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Крім цього, для громадян, які не здатні самостійно пересуватися, є можливість проголосувати за місцем проживання. Для цього передбачено 1600 малих переносних скриньок.

У зв'язку зі значним поширенням коронавірусу не менш важливе питання для області - безпечне проведення місцевих виборів. За словами Дмитра Бутрія, на здійснення протиепідемічних заходів під час виборчого процесу в Херсонській області загалом виділено понад 1,8 млн грн.

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв наголосив, що незалежно від політичних поглядів та уподобань наразі головне завдання - 25 жовтня забезпечити вільні, чесні, відкриті та демократичні вибори, аби люди, яких оберуть, гідно працювали на благо громади області.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости