Очільник СБУ України Василь Грицак відвідав Херсонщину


09 / 06 / 2016

Очільник Служби безпеки України Василь Грицак спільно зі своїми помічниками і радниками побував у Херсонській області.Про це повідомляє газета "День".

Головна мета візиту - особисто відчути ситуацію в прикордонному з Кримом регіоні, обговорити безпекові питання з представниками влади, колегами, лідерами громадської думки.

Під час зустрічі з громадськими діячами і журналістами, на якій був присутній голова громадської ради з питань оновлення СБУ Іван Рудяк та радник голови СБУ Ярослав Антоняк, ішлося про нові форми співпраці, які хоче встановити СБУ на Херсонщині та в інших регіонах. За словами Василя Грицака, його відомство хоче спиратися на реальний «живий» актив, аби розуміти настрої в суспільстві і адекватно на них реагувати. «Мені повідомляють, що ситуація на Херсонщині спокійна, але я розумію, що це не зовсім так, адже регіон межує з окупованим Кримом і є сферою великого інтересу з боку Росії», - говорить Василь Грицак. Тому, вважає голова СБУ, дуже важливо опиратися не тільки на звіти з владних кабінетів, а й чути голоси ЗМІ та місцевих еліт. І мова йде не про вербовку агентів, а об'єктивний діалог, у центрі якого - інтереси української держави. Під час зустрічі також обговорювали ризики дестабілізації ситуації на півдні і шляхи їх запобігання.

Окрім візиту в Херсон Василь Грицак побував у Генічеському районі області. Як писав «День», в цьому районі протягом попередніх місяців сталися кілька збройних провокацій, в тому числі теракт, під час якого загинула одна людина. До слова, СБУ вже розкрила замовників і виконавців цього злочину.

 

Теги: сбу, грицак
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости